Aromaterapeutické masáže

Aromaterapeutická holistická masáž nabízí příjemný odpočinek plný vůně, který je spojený s léčivým účinkem přírodních éterických olejů.

Přírodní éterické oleje jsou vybrané na míru jednotlivého klienta a jsou ředěné v kvalitním přírodním kokosovém oleji. Takto vytváří kompozici, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou harmonii.

Blahodárné účinky aromamasáže jsou známé již tisíce let. Při holistické aromamasáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, dokáže nás zbavit únavy a napětí. 

 

Základní principy aromamasáže:

 

-kvalita přírodních éterických olejů

-docílení hluboké relaxace a uvolnění

 

Použití éterických olejů přírodního původu bez syntetických příměsí je základem ozdravného účinku. Podobně jako při meditaci nebo těsně před usnutím se při hluboké relaxaci sníží mozková frekvence na hladinu alfa, ve které je naše tělo schopno samo regenerovat.

Protože přírodní éterické oleje po masáži zůstávají v organizmu, nemusí se hned smývat. Pokožka je po masáži vláčná, hydratovaná. Po masáži by klient neměl provozovat náročné fyzické ani psychické úkony, také by se měl vyhýbat dlouhé koupeli, těžkému jídlu, přemíry kávy, alkoholu či cigaretám. Při masáži dochází k uvolňování toxinů a je třeba hodně pít, nejlépe čistou vodu.