13.-19.8.: Ztracený kousíček sebevědomí na stříbrném podnose

11.08.2018 09:16

 

Ten srpen zdá se mi poněkud ohnivý a plný síly. Všechno je na maximum. Tři hlavní vlivy tento týden jdou k lidem, společenství lidí, k síle a vnitřnímu přesvědčení, jež se podobá radosti z nově nabytých zkušeností a dovedností a k vytrvalosti a přesnému míření, protože nejen cíl, ale i samotná cesta je obrovskou motivací.
Jen těžko lze z té nepřeberné nabídky vybrat to, co je úplně nejvíc! Asi to bude pro každého něco jiného. Ale začneme popořádku. Všechny ty nové začátky a zažehnutá jiskřička novinek, radostí a nových cest se bude tento týden prohlubovat. Skvěle se čas hodí pro komunikaci, pro vyřizování všeho druhu, nebojte se tento týden zeptat někoho na názor, požádat o pomoc, pomoc nabídnout nebo jakkoliv se včlenit do davu s otevřeným srdcem a vlastním názorem, protože se zdá, že to může být velmi ku prospěchu. Nabízejte se. Radujte se. Rozdávejte tu svou vnitřní sílu, je to čas, kdy máme jedinečnou možnost poznat svou vlastní povahu, osobnost, své silné stránky - a mohou to často být až překvapivé zvraty a poznání.
Je tu čas velmi otevřený směrem ven, který když správně uchopíme, tak objevíme nějaký kousíček ztraceného sebevědomí. Nějaký skrytý talent. Dávno zapomenutý talent. Dávno zapomenutou lásku. Podobu takový dotek může mít jakoukoliv, ale v nás to vyvolá pocit posílení. Pocit, že zvládneme všechno, když budeme právě takoví, jako nyní.
V celém týdnu je protkána energie dobrých náhod, souvislostí, které začnou dávat smysl, skrytých pokladů, které se začnou objevovat a možná to bude jen taková perlička v lasturce, ale v tu chvíli to pro nás bude životní dar! Možná přeháním, ale snažím se jen popsat tu chuť žít, která tady bude. A kterou je dobré využít.
Snad jediné, nač si dát pozor, je tuto energii neprosnít, nepromrhat v utopení se ve fantaziích, nebo v pocitech, že tohle, co cítím je stejně špatně nebo je to na mě moc a nezasloužím si to… kdepak. Není, zasloužíte. Jen je třeba vzít i za ty praktické konce a bude to neuvěřitelně efektivní, takže motivace tady bude přesně tolik, aby vás to udrželo v proudu nových událostí.
umodrekocky.cz