Nová propojení srdcí pro rok 2019

28.12.2018 11:14

 

 

V nastávajícím roce se bude stále více lidí odpojovat od všeho, co není jejich vlastní esenciální pravda a co mají převzaté či přijaté od druhých. SRDEČNÍ CENTRUM je pro lidskou bytost nejmoudřejší ve své podstatě a vždy ví a cítí, co je pro vás to opravdové. Pokud jste dokonce tohoto roku stihli uzavřít vše, co již neladilo s vaší vnitřní pravdou, můžete se plně otevřít novým PROPOJENÍM SRDCÍ A DUŠÍ v nastávajících měsících roku 2019. Vztahy, jak jsou nyní vnímány, přestanou být pochopitelné hlavou, ale přijímané srdcem.


Často mohou přicházet do vašich životů nové bytosti, které z pohledu starého vnímání světa byste vůbec nepřijali ve vašem životě, avšak nyní pro vás může být taková bytost největším POŽEHNÁNÍM A DAREM NA VAŠÍ CESTĚ.

 

Zažehnou se nová přátelství, nová partnerství. Propojí se nové kolektivy pro záměry synchronicky naladěných lidí. Hlavním aspektem VZTAHŮ NOVÉHO PARADIGMA není již titul, stav konta, barva pleti, zdravotní stav, fyzická krása či typ vzdělání ani věková kategorie již zde nemá kontrolu nad propojením srdcí dvou bytostí, které se vnímají skrze jemněhmotná těla a pozemské nastavení je až na posledním řádku vnímání a prožívání jeden druhého.

Stále více bytostí začne objevovat HLOUBKY I VÝŠINY SVÉHO PROŽÍVÁNÍ, které dosud v sobě nebyli schopni otevřít. PROPOJENÍ SRDCÍ a vnímání energetické bytostné podstaty druhého může přinést POCIT NÁVRATU DOMŮ KE SVÉ KMENOVÉ RODINĚ DUŠE.

Teprve začíná nový životní cyklus pro mnohé, kteří přišli žít své NEBE NA ZEMI. Každý má svobodnou volbu si umožnit otevřít a očistit plně své srdce od dávných zranění a proměnit svůj život DO VĚDOMÉ ZRANITELNOSTI, v které si dovolí svůj portál srdce propojit se stejně vibrující bytostí, kde důvěra, úcta a vzájemné přijetí přirozenosti jeden druhého je samozřejmostí.

AŤ PROPOJÍ SE SRDCE VŠECH, KTEŘÍ POVEDOU TUTO PLANETU NOVÝM SPIRÁLOVITÝM SMĚREM.
AŤ NOVÝ SMĚR SPIRÁLY JE JIŽ V ROVNOVÁZE S KAŽDOU LIDSKOU BYTOSTÍ.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

UMOŽNUJI SI PROPOJIT SRDCE SE VŠEMI, KTEŘÍ JSOU MOU KMENOVOU RODINOU DUŠE.

AKTIVUJI NOVÁ PROPOJENÍ SRDCÍ V MÉM ŽIVOTĚ, KTERÁ SPOLUTVOŘÍ NEBE NA ZEMI.

Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“

Přijala: Lemiana dne 26.12.2018

www.editasantiago.cz